logo

Вбивство кримінального авторитета Валерія Нарадько на прізвисько "Норік" у Черкасах. 1994 рік

21.11.2023

Нарадько Валерій Акимович на прізвисько «Норік» 1958 р.н., – один із перших кримінальних авторитетів епохи українського дикого капіталізму

11 серпня 1994 року у Черкасах разом із водієм в арці будинку по вулиці Гагаріна, 33 було розстріляно місцевого кримінального авторитета Валерія Нарадько на прізвисько «Норік».

Подія сталася приблизно о першій годині ночі. По автомобілю в якому перебував Нарадько найманий вбивця здійснив тридцять пострілів з автомата Калашникова. Водій Олександр Скакун загинув одразу, а «Норік» – за деякий час.

Як повідомляла тоді газета «Молодь Черкащини», після вбивства авторитета у Черкасах провели 60 обшуків, опитали його друзів, навідалися і до ймовірних конкурентів по кримінальному бізнесу, зробили декілька експертиз. Але ні вбивць, ні замовників по сьогодні так і не знайшли.

Стаття Станіслава Журило в газеті "Молодь Черкащини" про вбивство авторитета "Норіка", фото: ВІККА

Похорони «Норіка» запам’ятали всі Черкаси. Кількакілометрова колона пройшла по вулиці Гагаріна. Розповідають, що в ресторані готелю «Росава» зібралися не тільки місцеві «братки», а й авторитети з інших регіонів України.

Більшість городян у той час обговорювали статтю в газеті «Молодь Черкащини» під назвою: «Спокійний черкаський рекет шокований кривавою розправою: убито «Норіка», фото: ВІККА

Поховали 36-річного авторитета на алеї кладовища №4. Пам’ятник у повний зріст, як і мало бути для людей його статусу. На камені – стилізація під кілька кульових отворів.

Могила Нарадько Валерія Акимовича
1958 - 1994

Неподалік від авторитетного шефа поховали й водія «Норіка» – Олександра Скакуна. Хлопцю було всього 24 роки.

Могила Скакуна Олександра Юрійовича
1971 - 1994

Джерело: видання ВІККА

Також читайте:

Кримінальна хроніка України

Поділитись:
fb tw gp
інші матеріали рубрики
Додаткові матеріали