logo

Кнопка тривожного виклику

Кнопка тривожного виклику

11.10.2023

Кнопка тривожного виклику (КТВ) це – невеликий автономний пристрій або брелок.

Її завдання – при натисканні активувати сигнал тривоги для виклику бійців групи швидкого реагування у випадку, якщо ви потребуєте екстреної допомоги. Такі корисні пристрої використовуються у квартирах, будинках, офісах, складах, магазинах, підприємствах та інших об'єктах.

Практика застосування подібних пристроїв вже дозволила попередити безліч злочинів і зберегти життя та здоров'я тисячам громадян. Вона дозволяє оптимізувати бюджет і не тримати постійний персонал фізичної охорони на об'єкті, а викликати його при необхідності.

Стаціонарна кнопка має кабельне живлення, тому її не можна перемістити, вона статична. Є мобільні кнопки, які можна носити із собою. Радіус дії пристрою до 150 метрів.

Кнопка тривожного виклику обирається залежно від площі об'єкта, особистих вимог замовника.

Фахівці компанії "Антикілер" завжди готові допомогти клієнту визначитися з правильним вибором!

Наші переваги

Оперативне прибуття ГШР

Миттєве сповіщення чергового оператора «Антикілер» про спрацювання КТВ. Група швидкого реагування прибуде на місце виклику за 3 – 7 хвилин.

Реагування на надзвичайні ситуації

Замовник може скористатися КТВ не тільки у випадку нападу зловмисників, але й в інших надзвичайних ситуаціях, таких як виникнення пожежі або у разі різкого погіршення самопочуття.

Сучасний рівень оснащення ГШР

Групи швидкого реагування «Антикілер» на період дії воєнного стану оснащені сучасними спецзасобами та вогнепальною зброєю. Кожен екіпаж охорони укомплектований груповою аптечкою та автоматичним зовнішнім дефібрилятором.

Технічна підтримка 24/7

Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші фахівці швидко та якісно усунуть будь-які питання, що виникли з обладнанням.

Де можна встановити?

Стаціонарна кнопка

Розташовувати стаціонарну кнопку тривожного виклику краще в непомітних для сторонніх, але доступних для персоналу або близьких людей місцях: під стільницями, під поверхнею полиць, за деталями інтер'єру, що виступають. КТВ повинна бути легко доступна дорослим, але недоступна для випадкового натискання маленькими дітьми або тваринами.

Мобільна кнопка

Технічно мобільна тривожна кнопка реалізується за допомогою спеціального додатка, який встановлюється на мобільний пристрій (телефон замовника).

Послуга призначена для виклику допомоги клієнтами у разі виникнення нештатних або загрозливих ситуацій, пов'язаних із зазіханнями на їхнє життя та здоров'я, переслідуваннями, спробами викрадень, конфліктами, ДТП, а також надання допомоги в інших, екстремальних та надзвичайних ситуаціях.

Вибір за вами!

В обох випадках, сигнал тривоги надходить на пульт централізованого спостереження черговому оператору "Антикілер", який направляє на місце події ГШР з метою вжиття необхідних заходів щодо захисту та/або евакуації клієнта у безпечне місце.

У разі потреби оперативний черговий (оператор) додатково сповіщає родичів та довірених осіб клієнта (зазначених при активації послуги), а також повідомляє про подію поліцію, ДСНС, викликає швидку допомогу.

Замовити послугу:

+38 050 135 8881
+38 067 135 8881

bezpekavip@gmail.com

Інші послуги компанії "Антикілер"

Поділитись:
fb tw gp
інші матеріали рубрики
Додаткові матеріали