logo

Охорона будинків та котеджів

Охорона будинків та котеджів

04.10.2023

Кожен мріє про комфортний та безпечний простір для життя, в якому затишно проводити час із близькими. Тому так важливо при покупці котеджу або заміського будинку підійти відповідально до придбання охоронної сигналізації та вибору охоронної компанії для моніторингу об'єкта та реагування на тривожні сповіщення.

"Антикілер" пропонує оптимальне, комплексне рішення охорони вашого будинку. Наш інженер приїде до вас та безплатно підготує індивідуальний проєкт безпеки з експертизою всіх вразливих для проникнення місць у будинку.

Встановити охоронну систему можна відразу!

Завдяки бездротовому обладнанню монтаж займає не більше двох годин.

Реагування на події

Оскільки основне завдання сигналізації - захист майна і безпека людей, реагування на тривожні сповіщення мають бути максимально швидкими та ефективними, для цього призначені:

Звукова сирена – пристрій справляє відлякувальний ефект на злочинців, а також попереджає про вторгнення людей, що знаходяться поблизу.

Датчики охоронної сигналізації – миттєво сповіщають власника приміщення та чергового оператора охоронної компанії про загрозу несанкціонованого проникнення.

Група швидкого реагування – через лічені хвилини після надходження тривожного сповіщення на місце прибуває озброєний екіпаж "Антикілер" для захисту майна та надання допомоги клієнтам.

Для того, щоб звести до мінімуму ризики виникнення пожежі або побутових аварій – рекомендуємо встановлювати у будинках датчики протипожежної безпеки та протікання, які миттєво здіймають тривогу за появи диму, різкого підвищення температури або небезпечного рівня концентрації чадного газу (СО), попереджують про підтоплення.

Додатково компанія "Антикілер" пропонує послуги з монтажу та обслуговування систем відеоспостереження та домофонів.

Ми гарантуємо якісне обслуговування та надання охоронних послуг!

Замовити послугу:

+38 050 135 8881
+38 067 135 8881

bezpekavip@gmail.com

Інші послуги компанії "Антикілер"

Поділитись:
fb tw gp
інші матеріали рубрики
Додаткові матеріали