logo

Інформація щодо діяльності групи компаній "Антикілер"

12.01.2023

Війна – це тотальне випробування на міцність, вона влучає у слабкі місця держави та її громадян, виснажує економіку та бізнес, змушує мільйони людей кардинально змінювати своє життя і робить надскладними буденні справи.

Але, є речі які не змінюються навіть в умовах війни. Це наше прагнення розвиватися та дбати про своїх клієнтів, бути корисними для суспільства.

З початком війни ми змогли не тільки втримати свої робочі місця, але і значно розширили виробничий потенціал, що призвело до збільшення штату технічних спеціалістів, інженерів та будівельників.

Сьогодні до структури групи входять охоронні, протипожежна і будівельна компанії.

Охорона

ТОВ «Антикілер»/ТОВ «Арсенал-Південь»

ТОВ «Антикілер» – одне з найуспішніших підприємств з надання послуг охорони в Одеському регіоні. Власний пульт централізованого спостереження, охоронці, групи швидкого реагування і команда технічних спеціалістів надають послуги з пультової охорони квартир, приватних будинків, підприємств, державних установ, супроводження цінних вантажів і особистої охорони.

Технічний відділ компанії спеціалізується на встановленні систем охоронної сигналізації, відеоспостереження і СКУД. Становить собою відокремлений підрозділ оснащений автотранспортом та сучасним обладнанням для оперативного і якісного виконання поставлених завдань.

Оператори пульта забезпечують цілодобове чергування і стеження за об’єктами.

У найкоротші терміни після надходження сигналу «тривога», співробітники групи швидкого реагування (ГШР) «Антикілер» прибувають за вказаною адресою, оглядають об’єкт, вживають заходів щодо захисту і надання необхідної допомоги клієнтам.

ГШР "Антикілер" щоденно виконують завдання ГУНП України в Одеській області з охорони громадського порядку та профілактики правопорушень на вулицях міста і об'єктах критичної інфраструктури

ТОВ «Арсенал-Південь» –  надає послуги з фізичної охорони об’єктів нерухомості, офісних, складських приміщень і підприємств.

"Арсенал-Південь"

Протипожежна безпека

«Антикілер-Плюс» - одна з найбільш надійних і професійно організованих компаній Одеської області, яка успішно зарекомендувала себе і є беззаперечним лідером на ринку з надання послуг з комплексного забезпечення протипожежної безпеки.

Ми зібрали команду з найкращих кваліфікованих спеціалістів в галузі протипожежної безпеки. Це команда однодумців з великим досвідом роботи, які розуміють, що вони працюють у надзвичайно відповідальній сфері й від їх щоденної роботи залежить безпека, комфорт і життя багатьох людей.

Надаємо всі види протипожежних послуг. Обслуговуємо житлові комплекси, об’єкти критичної інфраструктури, промислові підприємства і установи.

Будівництво

«Буд-Інжиніринг» – є структурним підрозділом ТОВ «Антикілер» та надає послуги з будівництва, проведення поточних і капітальних ремонтів на об’єктах будь-якого типу та складності.

З особливою відповідальністю наша компанія ставиться до виконання завдань, що мають пріоритетне значення для державних інтересів та інтересів окремих територіальних громад.

Компанія бере систематичну участь у процедурах публічних закупівель, в результаті чого отримує право здійснювати будівництво та проводити ремонтні роботи таких важливих об’єктів, як укриття в закладах освіти. Проводити поточні та капітальні ремонтні роботи в медичних установах, промислових об’єктах і ін.

Надаємо повний спектр будівельних послуг під ключ.


2022 – рік в якому ми навчилися працювати та розвиватися всупереч обставинам і знайшли спосіб підтримувати один одного, навіть коли було дуже важко.

2023 – наша країна зустріла у стані війни. Ми впевнені, що цей рік стане переможним! Інших варіантів просто не існує.

Працюємо заради перемоги й майбутнього України!

Поділитись:
fb tw gp
інші матеріали рубрики
Додаткові матеріали