logo

Компанія "Антикілер" інформує про роботу своїх структурних підрозділів

13.12.2022

Війна внесла свої корективи в багато напрямків діяльності нашої компанії. Однак, попри несприятливі умови, наша команда впевнено тримає курс на розвиток, разом з усією країною ми неухильно прямуємо до заповітної мети – перемоги України!

Минулого року, ми з великим ентузіазмом та натхненням виступали організаторами конференцій та інших заходів з безпеки, реалізовували сотні проєктів з пожежної охорони, запроваджували передові системи безпеки в лікарнях та закладах освіти.

Конференція «Охоронець – 2021». Партнерами конференції виступили Одеський державний університет внутрішніх справ та Головне Управління ДСНС України в Одеській області.

А сьогодні будуємо і проводимо ремонтні роботи в укриттях, виконуємо на підприємствах та установах масштабні електромонтажні проєкти, забезпечуємо населення генераторами та іншим необхідним обладнанням, щоб людей згуртувати, захистити й допомогти пережити зиму.

У найтяжчі часи, компанія "Антикілер" без вагань спрямувала на допомогу державі всі ресурси.

З самого початку війни в компанії були запроваджені власні соціальні ініціативи, направлені на допомогу переселенцям, а також соціально незахищеним верствам населення з метою поліпшення умов Їх проживання та надання іншої допомоги. Всього за останні пів року компанія «Антикілер» надала допомогу більше ніж 30 сім’ям вимушених переселенців, неодноразово забезпечувала харчовими продуктами та ліками незрячих людей.

Допомога Юлії, мамі двох неповнолітніх діточок, які переїхали до Одеси з Каховського р-ну Херсонської області. Родина Юлії через вимушений переїзд опинилася в скрутному матеріальному становищі, а молодший син Назар потребував медичного обстеження і лікування. Керівники компанії «Антикілер» Зборщик Микола та Максим Ружин надали необхідну допомогу родині.

В жовтні наша команда долучилася ще до однієї корисної справи. Ми допомогли укомплектувати необхідним обладнанням та навчальними посібниками «Класи безпеки» в освітніх закладах Одеської області.

"Клас безпеки" в Осинівському ліцеї Ширяївської селищної ради Одеської області

"Клас безпеки" в Березівській загальноосвітній школі №3

Інженери компанії «Антикілер» розробили для «Класів безпеки» демонстраційний пристрій «СТЕНД-ПОЖЕЖА».

Прилад призначений для імітації роботи пожежного обладнання під час проведення навчальних та тренувальних заходів.

Кожен день в Україні розпочинається з ворожих атак. Ми віримо в найкраще, але готуємось до будь-яких надзвичайних ситуацій. З особливою відповідальністю «Антикілер» ставиться до виконання завдань, що мають пріоритетне значення для державних інтересів та інтересів окремих територіальних громад. Наша компанія сьогодні здійснює будівництво та капітальний ремонт укриттів в освітніх закладах Одеської області. 

Роботи по будівництву вказаних об’єктів тривають і здійснюються у встановленому договорами порядку.

Важливою складовою в діяльності нашої компанії – є підтримка розвитку та пропаганди спорту і здорового способу життя. Нещодавно компанія «Антикілер» зробила подарунок клубу тайського боксу «Легіон», для того, щоб спортсмени могли повноцінно працювати на рингу і проводити змагання у клубі.

Тренування відбудеться за будь-яких умов і відсутність світла тому не завада.

Ми не можемо зазирнути в майбутнє.

Але в наших силах щодня робити вибір на користь кращого майбутнього.

Для цього співробітники Групи компаній «Антикілер» підтримують ЗСУ, беруть участь в охороні громадського порядку, забезпечують пожежну безпеку на об’єктах критичної інфраструктури, будують укриття, турбуються про переселенців та допомагають соціально незахищеним верствам населення.

Влітку компанія "Антикілер" передала на потреби ЗСУ автомобіль

Здійснюємо охорону об'єктів критичної інфраструктури

Це наш внесок, який ми робимо з перших днів війни та не зупинимося, допоки не пролунає довгоочікуване «УКРАЇНА ПЕРЕМОГЛА»

Поділитись:
fb tw gp
інші матеріали рубрики
Додаткові матеріали